College van Bestuur en stafleden

Bij de bestuursvorm van stichting OPOA, het Raad van Toezichtmodel, is er sprake van scheiding van de functies van 'besturen' en 'toezien'. De Raad van Toezicht ziet toe en het College van Bestuur bestuurt.

A. Kraak (Arie) Voorzitter College van Bestuur Tel: 0546-544700 secretariaat@opoa.nl

Stafleden

De medewerkers van het stafbureau OPOA zijn werkzaam op het bestuurskantoor aan de Sluiskade Zuidzijde 187 te Almelo. De stafleden ondersteunen de voorzitter College van Bestuur op allerlei beleidsgebieden, zoals financiën, huisvesting, onderwijs en personeelszaken.

H. Alberink (Harrie)

Huisvesting en facilitair
 

Tel: 0546-544709
 di en do middag afwezig
h.alberink@opoa.nl 

       
J. Gerrits (Janine)
 
P&O
 
Tel: 0546-544707
wo aanwezig 
jgerrits@obt.nl

       
I. ter Haar (Ineke)

 
Academische opl.school

 
Tel: 0546-544705
iedere ochtend m.u.v. wo aanwezig 
i.terhaar@opoa.nl 

 
       
M. Keijser (Monique) Officemanager
 
Tel: 0546-544703
 
m.keijser@opoa.nl 
 
       
G. Meijerink (Gerdie) Primair Proces
 
Tel: 0546-544704
 do en vr afwezig
g.meijerink@opoa.nl 
 
       
S. Neesan (Siran)
 
(Project-) secretaresse
 
Tel: 0546-544702
ma t/m vr aanwezig 
s.neesan@opoa.nl 
 
       
L. Ulfman (Lidy)
 
Sr. adviseur leerlingenzorg Tel: 0546-544700
(op schoollocatie)
l.ulfman@opoa.nl 
 
       
J. van der Werf (Jan) P&O
 

Tel: 0546-544706
ma afwezig 

j.vanderwerf@opoa.nl 
 
       
P. Wijnen (Patrick) Financiën Tel: 0546-544708
wo- en vr.middag afwezig 
p.wijnen@opoa.nl 
 
       

Het stafbureau OPOA is iedere werkdag van 08.00 tot 17.00 uur bereikbaar (m.u.v. schoolvakanties)